svg

Dedykowane rozwiązania IT

dla administracji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis ac quam purus. In in nisi turpis. Ut hendrerit, urna et porttitor semper, enim elit hendrerit erat, vel accumsan tortor leo a purus.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy gliwicką firmą technologiczną sektora IT z 30 letnim doświadczeniem, realizującą projekty m.in. dla administracji rządowej i samorządowej, koncernów surowcowych i energetycznych, instytucji ochrony środowiska a także biznesu w sektorze MŚP.

Naszym celem jest usprawnienie pracy przez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług związanych z przetwarzaniem informacji zaspokajających oczekiwania i potrzeby użytkowników.

Zarówno produkcja jak i realizacja usług informatycznych odbywa się zgodnie z procedurami Systemu Zarządzania Jakością (ISO 9001 : 2015).

Zapewniamy wielopoziomową strukturę wsparcia serwisowego z jednym punktem kontaktowym dla naszych klientów (BOK), która umożliwia nam wykonywanie umów serwisowych z gwarantowanym poziomem świadczenia usług (SLA).

svg

Gminy z wdrożeniami Techniki IT

Rozwiązania IT
dla ADMINISTRACJI

Technika IT od roku 1989 specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i serwisowaniu własnych rozwiązań informatycznych dla podmiotów publicznych, w szczególności oprogramowania przeznaczonego do obsługi: elektronicznego zarządzania dokumentacją, rejestrów stanu cywilnego i rejestrów mieszkańców.

Gwarantujemy ich utrzymanie i dostosowywanie do zmieniających się regulacji prawnych.

Rozwiązania IT
dla BIZNESU

Technika IT świadczy usługi wdrożenia i utrzymania systemów ERP XL Comarch oraz tworzenia dedykowanego oprogramowania i integracji systemu ERP XL z innymi systemami informatycznymi dla przedsiębiorstw. Świadczy również usługi wdrożenia i utrzymania własnego oprogramowania EZD, a także audytów zgodności z RODO i wdrożenia dokumentacji ODO.

Dane i dokumenty pod kontrolą!
Nie sprzedajemy szablonowych rozwiązań.

Każde wdrożenie jest poprzedzone rozpoznaniem firmy,
a oprogramowanie zostaje dostosowane do realnych potrzeb klienta.

Urządzenia
i rozwiązania IT
dla TELEMETRII

Technika IT jest od roku 1999 wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie hydrometrii, meteorologii i ochrony środowiska, a także producentem miniaturowych i wysoce energooszczędnych rejestratorów z bezprzewodową transmisją danych oraz zdalną ich konfiguracją przez łącza GSM.

Świadczy również usługę Hydrowskaz.pl polegającą na zdalnym gromadzeniu, przetwarzaniu i wizualizacji danych pomiarowych w chmurze internetowej.

mockup mockup-1 circle-1 circle-2 circle-3 icon-1 icon-2 icon-3 icon-4