Dlaczego My?

Przez 30 lat jesteśmy na bieżąco z przepisami prawa, dzięki czemu nasze rozwiązania sprawdzają się w administracji, gwarantując jakość obsługi obywateli.

Pełna zgodność z przepisami

Zespół analityków nieustannie monitoruje zmiany w przepisach, dzięki czemu nasze produkty są zgodne z prawem od pierwszego dnia ich wprowadzenia.

Trzy dekady doświadczeń

Od początku istnienia samorządów, tworzymy dla nich oprogramowanie – dzięki czemu posiadamy obszerną wiedzę i doświadczenie w zakresie dedykowanych rozwiązań IT dla gmin.

Wsparcie Biura Obsługi Klienta

Zapewniamy obsługę  posprzedażową przez wykwalifikowanych konsultantów, fachowych serwisantów oraz pracowników „help -desk” w Biurze Obsługi Klienta. Gwarantujemy sprawną obsługę każdego zgłoszenia i realizację umów SLA z gwarantowanym poziomem świadczeń serwisowych.

Oferta

Oprogramowanie i usługi

PB_EWID - Rejestr Mieszkańców

PB_EWID - Rejestr Mieszkańców, obsługa spisów

Oprogramowanie do prowadzenia gminnego rejestru mieszkańców oraz tworzenia spisów i zestawień.

Więcej informacji

Plik PDF. Aktualizacja: 06.09.2023 r.

Usługi integracji z innymi systemami.

np. system głosowania budżetu obywatelskiego, EZD, GIS, podatki

Oprogramowanie i usługi

GOŚĆ_EL - Aplikacja do poglądu danych

GOŚĆ_EL - Aplikacja do poglądu danych z rejestru mieszkańców

Jest to aplikacja internetowa, która pozwala pracownikom wskazanych wydziałów urzędu na przeglądanie danych z rejestru mieszkańców. Aplikacja działa w przeglądarce i nie wymaga instalacji na stacjach roboczych dodatkowego oprogramowania. Aplikacja jest przejrzysta i łatwa w obsłudze.

Więcej informacji

Plik PDF. Aktualizacja: 11.03.2024 r.

Oprogramowanie i usługi

USC - Urząd Stanu Cywilnego

Migracja aktów stanu cywilnego

Oprogramowanie do elektronicznej migracji aktów stanu cywilnego z lokalnego (archiwalnego) zasobu USC do Systemu Rejestrów Państwowych (PB_USC lub AA_USC).

Więcej informacji

Plik PDF. Aktualizacja: 08.06.2022 r.

Aplikacja wspierająca pracę USC

Oprogramowanie automatyzuje i upraszcza ewidencjonowanie pism i spraw wprowadzanych do systemu. Dodatkowo wspiera realizację innych obowiązków nałożonych na urzędy stany cywilnego (prowadzenie skorowidza akt zbiorowych i jego statystyk, ewidencja blankietów, generowanie różnych typów zestawień, pełna rozliczalność działań związanych z przetwarzaniem danych osobowych).

Więcej informacji

Plik PDF. Aktualizacja: 06.09.2023 r.

Rezerwacja terminu ślubu lub innej wizyty w USC

Komputer, telefon lub tablet z przeglądarką internetową wystarczy, by nupturienci mogli zdalnie zarezerwować termin ślubu cywilnego. Interesanci mogą również zarezerwować innego rodzaju wizyty w USC z wykorzystaniem oprogramowania UstalTermin.

Więcej informacji

Plik PDF. Aktualizacja: 11.03.2024 r.

Uzupełnianie PESEL

Usługa uzupełnienia numerów PESEL w lokalnym (archiwalnym) zasobie USC danymi z Systemu Rejestrów Państwowych.

Więcej informacji

Plik PDF. Aktualizacja: 08.06.2022 r.

Oprogramowanie i usługi

UstalTermin – Planowanie wizyt interesantów w JST

Ustal termin i unikaj kolejek

Oprogramowanie UstalTermin przeznaczone jest do planowania wizyt interesantów w urzędzie skracając czas obsługi i tym samym unikania kolejek. Za jego pośrednictwem interesanci mogą w prosty sposób zarezerwować dostępny termin wizyty w urzędzie, a Urząd skutecznie planować wykonywanie zadań.

Więcej informacji

Plik PDF. Aktualizacja: 11.03.2023 r.